Bukový podpalovač

Nově nabízíme přírodní bukový podpalovač vyrobený z přírodní sušené bukové dýhy, vhodný k zapalování ohnišť v kamnech, krbech, kotlích, pekařských pecích, ale i k zapálení ohně v přírodě.

K zapálení nepotřebujete žádné chemické podpalovače, nepotřebujete dokonce ani štípat třísky. Nepotřebujete žádné nástroje (sekerku nebo nůž). Stačí vám v rukou nalámat dýhu na potřebné rozměry a zapálit oheň zápalkami nebo zapalovačem. Přírodní bukový podpalovač zapálí i velká polena, která jsou řádně proschlá, a to vše bez chemických přípravků a bez papíru.

 

Cena závisí na způsobu Vašeho nákupu a začína již na 115 Kč za jedno balení podpalovače.

Sledujte i naše ceny v akci (viz. Novinky a viz. Ceník).

Podívejte se i na další obrázky do Fotogalerie.

Dopravu Vám na požádání zajistíme. Datum a čas dodávky je možné dohodnout. Balení pro zaslání poštovním přepravcem (Česká pošta nebo PPL) je po 6 nebo 12 kusech bukového podpalovače v kartonové krabici. Dále je možný odběr po paletách. Jedna paleta obsahuje 160 ks bukového podpalovače.

Přehled balení a cen:

Balení Počet kusů cena za 1 kus včetně DPH cena celkem včetně DPH
1 karton 6 133 Kč 798 Kč
1 karton 12 133 Kč 1.596 Kč
1 paleta 160 115 Kč 18.400 Kč

Uvedené ceny jsou včetně dopravy.

Náš podpalovač rovněž můžete koupit u všech dobrých prodejců palivového dříví a briket a u mnoha prodejců kotlů, krbů a ohnišť.

Pokud chcete vědět více, podívejte se i do fotogalerie, kde najdete odkaz i na video, nebo pro video klikněte sem: video.

 


Objednávejte telefonicky na čísle:

604 243 758

nebo přes

objednávkový formulář

 

 

Grafický návod k použití:

 

Fotografie: